Contactpersonen gebed 

 
Veel gemeenten en kerken die aangesloten zijn bij Geloven058 hebben een contactpersoon voor gebeds(activiteiten) in hun gemeenten. Deze personen vindt u hieronder. 

 

Stadsklooster Jabixhûs: Jeanet Bijleveld jabixhus@gmail.com                                   

Chr. Geref. Kerk Bethel: André Fonteijn andre.fonteijn@gmail.com                        

Pinkstergemeente Elim: Vera Sandner christianenvera@live.nl                                 

PKN Wijkgemeente Fontein: Alfons van Vliet vanvlietalfons@gmail.com                              

Evangelische Gemeente Opstandingskerk: Henk Pietersma art@henkpietersma.nl                                         

Vergadering van gelovigen Uitzichtgemeente: Ricardo Bos bosinleeuwarden@gmail.com

Messiaanse Gemeente Rehoboth: Jaap Heeringa j.s.heeringa@outlook.com                      

Baptistengemeente Stadskerk De Wijngaard: Herma Banninga hermabanninga@gmail.com                       

Baptistengemeente Parkkerk: Anneke Plantinga                                                                                             

Evangelische Gemeente City life Church: Klaas Kattouw k.kattouw@planet.nl                                   

PKN Wijkgemeente Kurios: Attje Krol krol0275@planet.nl                                           

Evangelische gemeente Real life Church: Maya de la Mercid raima-jesus@hotmail.com                

Vineyardgemeente: Tjeerd van der Meer meer.tcvander@jeugdhulpfriesland.nl              

Ark of Covenant-church (mama) Ana Paula midhole@yahoo.com                                            

Leger des Heils: Jetty Postma jpostma@upcmail.nl                                        

Vrijgemaakt Gereformeerde kerk: Anja Postmus  anjaposmus@kpnmail.nl

Gereformeerde Gemeente: Bernard Mijnders bmijnders@gmail.com                                      

Evangelische Baptistengem. Bijbel Open: Ralf Sandner r.sandner@chello.nl                                      

 

 

Christelijke ondernemers CMBC: Andries Miedema andries.miedema@miedemahi.nl    

Interkerk. mannengebedsgroep: Johan Meinsma meinsmajohan@gmail.com                    

Huisgemeente/stadsbidders: Harry Pieter de Graaf hpdegraaf@hotmail.com    

“Bidden Werkt Leeuwarden”: Alfons van Vliet vanvlietalfons@gmail.com